-7%Комод на 4 висувних ящика і 2 двері з полицями St-4 Антроцит
- Під замовлення
- Код: St-4
Відправка з 11 квітня 20267 399 ₴
6 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 висувних ящика і 2 двері з полицями St-4

- за кожними дверцятами по 2 полиці всередині
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1500/ В 840/ Г 520мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 1575 * 570 * 55 | 24 кг |
| 2) 840 * 570 * 110 | 27 кг |
| 3) 890 * 555 * 125 | 30 кг |
Вага упаковок: 81 кг
Доступний в кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Висота комода | 84 см |
- Ціна: 6 899 ₴






