Топ продаж
-10%
-10%Комод на 4 ящики без ручок у спальню T-215 Білий
- В наявності
- Код: T-215
3 999 ₴
3 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 ящики без ручок в спальню T-215

- Сучасний стиль;
- Ящики відкриваються за фасад без ручок
- Напрямні: Телескопічні кулькові
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 990 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки:
| 1) 1030 * 450 * 145 | 29 кг |
| 2) 880 * 265 * 76 | 8 кг |
Вага паковань: 37 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 99 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 599 ₴












