-14%влевовправо
Тумба під умивальник у ванну кімнату J-6
- В наявності
- Код: J-006
2 099 ₴
1 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під умивальник у ванну кімнату J-6
Тумба під умивальник додасть трохи корисного простору у ванну і відмінно впишеться в дизайн.
Матеріал корпусу - ДСП Ламіноване 16 мм,
Фасад - МДФ Вологостійкий і матове скло.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 580/ В 600/ Г 330мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 69.4 x 41.2 x 12.6 cm |
Вага упаковки: 12 кг
Доступний в 3-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 12 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 580 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 799 ₴













