-6%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне М-19

Ціна без матраца.
Матеріал ламелей: Сосна натуральна
Матеріал ліжка: МДФ вологостійкий 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1657/В 930 / Г 2076 мм
Місце під матрац : 2000 (мм) х 1600 (мм)
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага паковання: 74 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Кашемір
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
- Ціна: 9 899 ₴







