-16%Книжкова полиця, стелаж етажерка для дому та офісу J-122 Білий
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20261 849 ₴
1 549 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж етажерка для дому та офісу J-122
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 750 /В 1321 / Г 236
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки: 139 * 31 * 11 см
Вага паковання: 20 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Венге темний
🟣Венге темний — Білий
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 750 мм |
| Глибина шафи | 236 мм |
| Висота шафи | 1321 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 750 мм |
| Глибина стелажу | 1321 мм |
| Висота стелажа | 236 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 750 мм |
| Глибина полиці | 1321 мм |
| Висота полиці | 236 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 1 549 ₴








