-13%Шафа для одягу, пенал зі штангою та двома полицями в передпокій та спальню St-12 Білий
- Під замовлення
- Код: St-12
Відправка з 11 квітня 20264 699 ₴
4 099 ₴
Шафа для одягу, пенал зі штангою та двома полицями в передпокій та спальню St-12

Модульна шафа пенал для речей St-12 можна з компонувати з декількох штук і зібрати повноцінну шафу потрібного вам розміру. Двері пеналу можна встановити як на ліву так і на праву сторону. За дверцятами штанга для одягу, зверху і знизу полиці, також є модель з іншим внутрішнім наповненням пенал з полицями St-13 , з 2 дверима та двома ящиками.St-14.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/ В 2190/ Г 520мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 2220 * 665 * 60 | 44 кг |
| 2) 690 * 580 * 95 | 17 кг |
Вага упаковки: 61кг
Доступний у кольорах:
Ви також можете замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип шафи | модульний |
| Стан | Новий |
| Висота | 2190 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
- Ціна: 4 099 ₴












