Топ продаж
-11%
-11%влевовправо
Тумба для взуття, обувниця, шафа для взуття Т-207 Антроцит/Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: Т-207
Відправка з 21 квітня 20263 699 ₴
3 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття, взуття, шафа для взуття Т-207

- Не займає багато місця
- З шухлядою на телескопічних напрямних
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 700/В 920/ Г 280
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 960 * 625 * 60 | 20 кг |
| 2) 740 * 440 * 60 | 7 кг |
Вага паковання: 27кг
Доступний у 12 кольорах:
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит/ Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
- Ціна: 3 299 ₴














