-11%Стелаж під взуття, полиця для взуття з табуреткою в передпокій J-79 Білий/Венге Темний
- В наявності
2 699 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж під взуття, полиця для взуття з табуреткою в передпокій J-79

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/ В 1095 / Г 344ммм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
|
120 × 44 × 16 cm |
Вага упаковки: 25Кг
Доступний в 7-х кольорах:
Ви також можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий/Венге Темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1095 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 2 399 ₴








