-12%влевовправо
Шафа з полицями, шафа для спальні, передпокою J-86 Венге Темний
- В наявності
4 099 ₴
3 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа з полицями, шафа для спальні, передпокою J-86
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1824 / Г 370 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 60 кг.
Розмір пакування:
- 140 * 47 * 10 см
- 90 * 43 * 16 см
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Тумби для взуття, Комп’ ютерні столи та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1824 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 599 ₴








