-9%Стелаж для книг і декору, стелаж-пенал у ванну кімнату J-54 Дуб сонома
- В наявності
- Код: J-54
4 349 ₴
3 949 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для книг і декору, стелаж-пенал в ванну кімнату J-54

- Продуманність конструкції робить використання максимально зручним.
- Дає змогу зручно розподілити речі в пеналі.
- Має безліч просторих відсіків.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 1900 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1264 * 466 * 74 мм
- 760 * 482 * 198 мм
Вага паковання: 50 кг
Доступний у 4 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 12 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Основні | |
| Колір | Дуб Сонома |
- Ціна: 3 949 ₴





