-15%Кутова підлогова полиця, стелаж для книг радіусний у вітальню, ванну J-32 Венге Темний
- В наявності
2 599 ₴
2 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова полиця підлогова, стелаж для книг радіусний у вітальню, ванну J-32
- Етажерка для декору і книг на п'ять полиць.
- Компактний кутовий стелаж.
- Гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400/В 1806/ Г 400мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
153.6 x 50.2 x 8.1 cm
Вага упаковки: 27кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1806 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1806 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 400 мм |
| Глибина полиці | 400 мм |
| Висота полиці | 1806 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 27 кг |
- Ціна: 2 199 ₴






