
Полка для книг в стиле лофт, книжная полка, фигурный стеллаж лофт для дома NF-26 Белый
- Немає в наявності
- Код: NF-26
4 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для книг у стилі лофт, книжкова полиця, фігурний стелаж лофт для дому NF-26

Матеріал :
- Металевий каркас
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000/В 1800 / Г 350 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1000 мм |
| Глибина полиці | 350 мм |
| Висота полиці | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 799 ₴

