-12%Комп'ютерний стіл у стилі лофт, офісний стіл з полицями лофт NF-09 Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: NF-09
Відправка з 21 квітня 20265 049 ₴
4 449 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл у стилі лофт, офісний стіл з полицями лофт NF-09

Комп'ютерний стіл у стилі лофт — це зазвичай прості, але стильні меблі, які чудово впишеться в сучасний інтер'єр.
Матеріал :
- Металевий каркас
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1500 / В 900 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Колір металу:
🟣Чорний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
- Ціна: 4 449 ₴






