Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 3 ящиків і 2 двері в спальню, сервант у вітальню К-2 R

Стильна й ергономічна тумба виготовлена у сучасному стилі
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1580 / В 900/Г 450 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Нової Пошти всією Україною
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі-Антрацит
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ-телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апарату |
| Тип мебели | тумба |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1580 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 900 мм |
| Комплектація | |
| Дручка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Шухляда | 3 шт. |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1580 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 299 ₴








