-15%Стол компьютерный письменный для дома с тумбой, стол для офиса J-187 Черный Матовый
- Під замовлення
- Код: J-187
Відправка з 11 квітня 20263 399 ₴
2 899 ₴
Стіл комп'ютерний письмовий для дому з тумбою, стіл для офісу J-187
Комп'ютерний стіл — зручне та практичне рішення для вашого робочого місця. Цей стіл обладнаний трьома шухлядами, які забезпечать вам зручне зберігання документів, канцелярського приладдя та інших дрібниць. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну він стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1385 / В 756 / Г 502 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Чорний Матовий
🟣Чорний Матовий — Білий
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1385 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Висота | 756 мм |
| Вага | 36 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1002 мм |
| Глибина стільниці | 502 мм |
| Висота від підлоги | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Чорний Матовий |
- Ціна: 2 899 ₴










