-17%влевовправо
Комплект из трёх журнальных столиков, три кофейных столика SF-17 Белый
- В наявності
- Код: SF-17 Б
2 349 ₴
1 949 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект із трьох журнальних столиків, три кавові столики SF-17

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400/В 530 / Г 360 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага паковання: 20 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Білий + Дуб Сонома + Антроцит
🟣Антроцит + Дуб Сонома + Білий
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 400 мм |
| Глибина столика | 360 мм |
| Висота столика | 530 мм |
| Вага столика | 20 кг |
- Ціна: 1 949 ₴









