-8%влевовправо
Стінова панель рейкова з 4 шт. П-3
- Під замовлення
- Код: П-3
Відправка з 11 квітня 20262 599 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінова панель рейкова з 4 шт. П-3
- У комплекті 4 шт.
- Настінна панель монтується на клей або саморізи.
- Для легкого монтажу задня частина виготовлена з войлоку
Матеріал: МДФ вологостійкий на підкладці з войлоку.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 460 /В 460 / Г 23
Розмір упаковки: 48 × 49 × 10 см.
Вага паковання: 9 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Дуб Крафт
🟣Асфальт
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | Однотонна, 3D-рельєф, Під дерево |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 460 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| З'єднання | Безшовне |
| Структура поверхні | Матова |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Ширина | 460 мм |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 2 399 ₴











