Новинка
-18%
-18%влевовправо
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл SF-12 Дуб сонома/білий
- В наявності
- Код: SF-12
2 199 ₴
1 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл SF-12

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1200 мм
-
Висота: 870 мм
-
Глибина: 520 мм
Доставка:
-
Вирушаємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Антрацит
🟣Антрацит - Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб Сонома Білий
🟣Венге Темний
🟣Венге Темний — Білий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома — Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 870 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 520 мм |
| Висота від підлоги | 870 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 1 799 ₴


