-10%влевовправо
Вішалка настінна в передпокій J-197 Білий
- Під замовлення
- Код: J-197
Відправка з 11 квітня 20262 099 ₴
1 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка настінна в передпокій J-197
Матеріал: МДФ
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 580 / В 1080 / Г 50 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки: 111 * 61 * 8 см
Вага паковання: 7 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 7 кг |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Гачки | метал |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 1 899 ₴








