Топ
-21%
-21%влевовправо
Туалетний столик, навісний столик для макіяжу Т-226 Антрацит
- В наявності
- Код: Т-226 Антрацит
1 949 ₴
1 549 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний столик, навісний столик для макіяжу Т-226

*Зеркало Dz-ANT не входить до комплекту, продається окремо
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000 / В 186 / Г 310
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки: 108 * 37 * 7 см
Вага паковання: 13.7 кг
Доступний для замовлення у 8 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 31 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 19 см |
| Колір | |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 1 549 ₴









