Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод із ящиками, тумба в спальню, передпокій МР-2421
- Комод у кімнату.
- Сучасний дизайн і матеріали.
- Надійні і перевірені конструктивні рішення.
- Ергономізм і функціональність.
Матеріал:
ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1020 / в 1080 / Г 390 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Тумба упакована в две пачки
- 1124*478*138 мм
- 1062 помножити на 440 помножити на 132 мм
Вага упаковки: 67 кг.
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліплені тумби, Шкафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Глазго |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, Алюміній |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 102 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 108 см |
- Ціна: 5 699 ₴







