-21%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж на 3 комірки, полиця J-59
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 357/ В 1140/ Г 293мм
Розмір комірки : Ш 335 / В 325 / Г 293 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
122.6 * 37.2 * 8.4 cm
Вага упаковок: 14.2 кг
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 14.2 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 357 мм |
| Висота шафи | 1140 мм |
| Глибина шафи | 293 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 357 мм |
| Глибина стелажу | 293 мм |
| Висота стелажа | 1140 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 357 мм |
| Глибина полиці | 293 мм |
| Висота полиці | 1140 мм |
- Ціна: 1 499 ₴







