-15%Навісна полиця для книг та декору у вітальню, спальню Т-12 Антрацит
- В наявності
- Код: Т-12
1 349 ₴
1 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна полиця для книг та декору у вітальню, спальню Т-12
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 900/ В 750/ Г 200м
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 990 * 270 * 105 | 11 кг |
Вага упаковки: 11 кг
Доступний у 5-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 1 149 ₴






