-15%Навісна полка для книг і декора в вітальню, спальню T-11 Білий
- В наявності
- Код: T-11
1 299 ₴
1 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна полка для книжок і декора в вітальню, спальню T-11

Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1010 / В 600 / Г 180 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у 9-х кольорах:
- Білий
- Бетон
- Бетон/Білий
- Антрацит
- Антрацит/Білий
- Дуб Сонома
- Дуб Сонома/ Білий
- Венге Темний
- Венге Темний/Білий
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліплені тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 099 ₴










