-11%Шафа для речей, пенал модульний із полицями та ящиками у спальню St-14
- Під замовлення
- Код: St-14
Відправка з 11 квітня 20265 599 ₴
4 999 ₴
Шафа для речей, пенал модульний із полицями та ящиками в спальню St-14

Модульна шафа пенал для речей St-14 можна з компонувати з декількох штук і зібрати повноцінна шафа потрібного вам розміру. Шафа з 2 дверцятами та двома ящиками. За дверима пенала 6 полиць для зберігання, також є модель з іншим внутрішнім наповненням пенал із двома полицями та штангою St-12 і з 4 полицями St-13
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/В 2190/ Г 520мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 2220 * 580 * 49 | 28 кг |
| 2) 680 * 570 * 120 | 23 кг |
| 3) 1045 * 660 * 90 | 30 кг |
Вага паковання: 81кг
Доступний у 4 кольорах:
- Білий
- Бетон
- Дуб сонома
- Венге Темний
- Антрацит
Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 4 999 ₴











