Топ
-10%
-10%влевовправо
Шкаф для одягу з полицями і штангою в прихожу, в спальню St-9 Бетон
- Під замовлення
- Код: St-9
Відправка з 11 квітня 20266 099 ₴
5 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкаф для одягу з полицями і штангою в прихожу, в спальню St-9

- стильна шафа
- за дверима штанга для одягу, зверху і знизу полиці
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000/ В 2190/ Г 520мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 2200 * 570 * 52 | 29 кг |
| 2) 2200 * 570 * 49 | 25 кг |
| 3) 1080 * 575 * 105 | 25 кг |
Вага упаковки: 79кг
Доступний у 5-х кольорах:
Ви також можете замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Висота | 2190 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Тип | Шафа |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
- Ціна: 5 499 ₴







