-15%влевовправо
Тумба під TV в вітальню, ТV тумба з полкою на 2 двері Т-205 Венге Темний / Білий
- Під замовлення
- Код: Т-205
Відправка з 11 квітня 20263 899 ₴
3 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV в вітальню, ТV тумба з полицею на 2 двері Т-205
- Сучасний стиль
- Містка тумба на 2 двері з полицею
- Легко очищувана робоча поверхня
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1500/ В 430/ Г 450мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 1600 * 450 * 80 | 26 кг |
| 2) 604 * 211 * 90 | 4 кг |
Вага паковання: 30 кг
Доступний у 5 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний/Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1500 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 430 мм |
- Ціна: 3 299 ₴









