Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал у ванну кімнату J-117
- Пенал без ручек.
- Оригінал і простота стилю допоможуть вписати її в будь-який сучасний інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300 / В 950 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування: 103 x 38 x 10 cm
Вага упаковки: 16.5 кг.
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Тумби під пральну машину, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 16.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Основні | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 1 799 ₴








