-10%влевовправо
Стіл трансформер, розкладний стіл під комп'ютер, стіл у вітальню J-113 Дуб сонома
- Під замовлення
Відправка з 08 квітня 20265 099 ₴
4 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл трансформер, розкладний стіл під комп'ютер, стіл в вітальню J-113

- Закритий стіл з великою кількістю місця для зберігання і відкритих дверцем, яка перетворюється на робочу поверхню
- Полиця витримує вагу 20 кг
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1102 / В 1204 / Г 436 мм
Розмір у розкладному вигляді:
840 / 960 мм (Г/Ш)
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
- 123 см * 49 см * 7 см
- 114 см 50 см * 13 см
Вага упаковки: 60 кг.
Доступний у 7-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 840 мм |
| Висота | 1256 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 960 мм |
| Глибина стільниці | 430 мм |
| Висота від підлоги | 724 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Опори | пластик |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 1256 мм |
| Глибина столу | 420 мм |
- Ціна: 4 599 ₴









