-13%Книжкальний стелаж, полиця для книг та іграшок у вітальню J-84 Білий
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20262 999 ₴
2 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжковий стелаж, полиця для книг та іграшок у вітальню J-84
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1039 / В 1079 / Г 292 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
- 133 * 37 * 12 см
- 45 * 36 * 13 см
Вага упаковки: 30 кг.
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1039 мм |
| Глибина стелажу | 292 мм |
| Висота стелажа | 1079 мм |
- Ціна: 2 599 ₴





