-10%Книжкальний стелаж, полиця для книг та іграшок у вітальню J-83 Венге Темний
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20263 999 ₴
3 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжковий стелаж, полиця для книг та іграшок у вітальню J-83
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1316 / в 1430 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
- 146 * 37 * 8 см
- 146 * 36 * 10 см
Вага упаковки: 45 кг.
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 12 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1316 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
- Ціна: 3 599 ₴






