-24%Книжкова полиця, стелаж для книг та іграшок у вітальню J-74 Білий
- В наявності
- Код: J-74 Б
1 699 ₴
1 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж для книг та іграшок в вітальню J-74
- Стелаж для книг і декору на 3 полиці, компактний стелаж із просторими полицями.
- Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
- Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
- Також її можна використовувати в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 700 /В 974 / Г 238мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 82 x 32 x 14 cm |
Вага паковання: 14.3 кг.
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 238 мм |
| Висота шафи | 974 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 238 мм |
| Висота стелажа | 974 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 700 мм |
| Глибина полиці | 238 мм |
| Висота полиці | 974 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 14.3 кг |
- Ціна: 1 299 ₴






