-13%Книжкова полиця, стелаж для книг та іграшок у вітальню на 5 полиць J-71 Венге Темний
- В наявності
2 349 ₴
2 049 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж для книг та іграшок у вітальню на 5 полок J-71
- Стелаж у мінімалістичному стилі.
- Компактний.
- Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 390 / В 1439 / Г 299мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
152 x 38 x 13 cm
Вага: 25 кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 390 мм |
| Глибина шафи | 299 мм |
| Висота шафи | 1439 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 390 мм |
| Глибина стелажу | 299 мм |
| Висота стелажа | 1439 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 390 мм |
| Глибина полиці | 299 мм |
| Висота полиці | 1439 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24.9 кг |
- Ціна: 2 049 ₴









