-20%Навісні полиці для книжок і декора в вітальню, комплект настінних полиць з 2 шт. J-66 Білий
- В наявності
- Код: J-66
1 499 ₴
1 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісні полиці для книжок і декора у вітальню, комплект настінних полиць з 2 шт. J-66

- Набір настінних полиць.
- Чудово підійде в будь-який інтер'єр будинку, офісу або салону.
- Оригінальність конструкції дозволить розмістити будь-яким чином.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/ В 600/ Г 150м
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір пакування:
| 73 x 39 x 14 cm |
Вага упаковки: 14кг
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 199 ₴





