-13%Стіл журнальний поворотний, кавовий столик, столик розкладний у вітальню з полицею J-47 Білий/Бетон
- В наявності
3 099 ₴
2 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний поворотний, кавовий столик, столик розкладний у вітальню з полицею J-47
- Журнальний стіл, розкладний
- Багатофункціональний
- Місткий та зручний у використанні
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1000/ В 380/ Г 590мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1103*670*76мм
- 894*382*98мм
Вага упаковки: 35.2кг
Доступний у 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Бетон |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП, пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 380 мм |
| Вага столика | 35.2 кг |
- Ціна: 2 699 ₴









