Топ продаж
-14%
-14%влевовправо
Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, салон J-51
- В наявності
- Код: J-051
2 199 ₴
1 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, салон J-51
Шафа з дзеркалом на стіну
- Сучасний дизайн і матеріали.
- Містка і зручна конструкція.
- Можна легко підібрати за кольором до дизайну.
- Стане знахідкою у використанні.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 620/ В 640/ Г 208мм
Дзеркало: 638 * 444 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 77.4 x 52.2 x 11 cm |
Вага упаковки: 15кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 208 мм |
| Висота | 640 мм |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
- Ціна: 1 899 ₴














