-15%Стіл журнальний з висувним ящиком, кавовий столик, столик в вітальню з полкою J-46 Дуб Сонома
- В наявності
2 649 ₴
2 249 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний з висувною шухлядою, кавовий столик, столик вітальню з полицею J-46
Стіл кавовий у вітальню.
- Містка, зручно продумана конструкція.
- Різноманітність колірної палітри спростить підбір столу до вашого стилю.
- Зробить ваш відпочинок максимально комфортним.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 996 / В 481 / Г 588 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки:
109 x 67 x 8.4 cm
Вага паковання: 28кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 28 кг |
| Довжина столика | 996 мм |
| Глибина столика | 588 мм |
| Висота столика | 480 мм |
- Ціна: 2 249 ₴









