-12%Тумба під умивальник, тумба під раковину, шафу під раковину для ванної кімнати J-52 Бетон
- В наявності
- Код: J-52
2 599 ₴
2 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під умивальник, тумба під раковину, шафа під раковину для ванної кімнати J-52

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/ В 608/ Г 330мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 70 x 48.6 x 15.6 cm |
Вага упаковки: 21кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 21 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 608 мм |
| Основні | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 2 299 ₴





