-21%влевовправо
Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею J-38
- Під замовлення
- Код: J-038
Відправка з 11 квітня 20261 949 ₴
1 549 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний, кавовий столик, столик у вітальню з полицею J-38
Кавовий стіл
- В сучасному скандинавському дизайні
- Ергономічний
- В мінімалістичному стилі
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 900/ В 420/ Г 590мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
100.2 x 67.2 x 8.1 cm
Вага упаковки: 21кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 21 кг |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 420 мм |
- Ціна: 1 549 ₴











