-12%Навісна тумба з дзеркалом і полицями, настінна полиця з дзеркалом у ванну, спальню, салон J-23 Бетон
- В наявності
2 599 ₴
2 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна тумба з дзеркалом і полицями, настінна полиця з дзеркалом в ванну, спальню, салон J-23

- Настінна полиця в оригінальному стилі з дзеркалом.
- Раціонально організує засоби гігієни й особисті речі.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 794/В 640/ Г 212мм
Розмір дзеркала: 638/444 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 94 x 53 x 9 cm |
Вага паковання: 20 кг
Доступний у 4 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 794 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Висота | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 2 299 ₴





