-14%Комод на 5 ящиків в спальню J-53 Венге Темний
- В наявності
2 799 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 5 ящиків у спальню J-53

Комод, у мінімалістичному стилі
- Компактний
- Стильний
- Ящики на телескопічних напрямних
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300 / В 950 / Г 300 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки:
102.4 x 38.2 x 12.2 cm
Вага паковання: 20 кг
Доступний у 4 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 30 см |
| Глибина комода | 30 см |
| Висота комода | 95 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 2 399 ₴





