-12%Приліжкова тумба з фасадами, тумба без ручок в спальню B-7 Дуб Сонома
- В наявності
- Код: B-007
2 449 ₴
2 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба з фасадами, тумба без ручок в спальню B-7

Приліжкова тумба без ручок
- Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
- 2 ящика на телескопічних направляючих
- Відкривається за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 502/ B 535/ Г 390мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
62 x 46 x 15 cm
Вага упаковки: 20кг
Доступний у кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Дуб Сонома\Білий фасад,
- Дуб Сонома\Білі планки,
- Білий\Дуб Сонома фасад,
- Білий\Дуб Сонома планки,
- Дуб Крафт,
- Дуб Крафт\Білий фасад,
- Дуб Крафт\Білі планки,
- Білий\Дуб Крафт фасад,
- Білий\Дуб Крафт планки.
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 53 см |
- Ціна: 2 149 ₴












