-11%Дзеркало на ніжці, підлогове дзеркало в спальню J-94
- В наявності
- Код: J-094
3 499 ₴
3 099 ₴
Дзеркало на ніжці, підлогове дзеркало в спальню J-94

Колірна гама та унікальний дизайн роблять його вишуканим і унікальним. Незвичайне дзеркало ідеально впишеться в будь-який інтер'єр і не займатиме багато місця.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 500/В 1590/ Г 20мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
- 93 * 9 * 7 см
- 166 * 53 * 6 см
Вага паковання: 20 кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1590 мм |
| Вага | 20 г |
- Ціна: 3 099 ₴







