-14%влевовправо
Книжкова полиця, стелаж у вітальню J-4
- В наявності
- Код: J-004
2 799 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж у вітальню J-4
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 1900 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
136 x 38 x 12.5 cm
Вага упаковки: 28.5 кг
Доступний у 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 1900 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1900 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 600 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 28.5 кг |
- Ціна: 2 399 ₴












