-17%Приліжкова тумбочка-комод на 3 ящики без ручок Т-216 Білий, Дуб аппалачі
- В наявності
- Код: Т-216
2 349 ₴
1 949 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумбочка-комод на 3 ящики без ручок Т-216
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400 / В 758 / Г 398
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 820 * 470 * 120 | 18.5 кг |
| 2) 470 * 270 * 50 | 3 кг |
Вага паковання: 21.5 кг
Доступний для замовлення у кольорах:
🟣Білий🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Корпус | Білий |
| Фасад | Дуб аппалачі |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 76 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 1 949 ₴















