-15%Стелаж для взуття в передпокій, вітальню J-119 Білий
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20265 249 ₴
4 449 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для взуття в передпокій, вітальню J-119
Універсальна шафка для взуття з регульованими полицями
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 542/В 1833/Г 333 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
- 98 * 40 * 16 см
- 64 * 41 * 18 см
Вага паковань: 50 кг
Доступний у 4-х кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 22 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 542 мм |
| Глибина стелажу | 333 мм |
| Висота стелажа | 1833 мм |
- Ціна: 4 449 ₴





