-20%Настінна полиця, навісна в вітальню St-22 Антрацит
- В наявності
- Код: St-22
499 ₴
399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця, навісна в вітальню St-22
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800/ В 150/ Г 166мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 800 * 240 * 60 | 3 кг |
Вага упаковки: 3 кг
Доступний у кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 399 ₴






