-16%влевовправо
Настінна полиця для книг на 3 осередки в вітальню, спальню Т-10
- В наявності
- Код: Т-10
1 249 ₴
1 049 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця для книг на 3 осередки в вітальню, спальню Т-10
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1120/ В 850/ Г 250м
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 870 * 320 * 105 | 13 кг |
Вага упаковки: 13 кг
Доступний у кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 049 ₴










