Топ
-9%
-9%Шафа для одягу розпашна з двома дверцятами та двома ящиками St-2 Бетон
- Під замовлення
- Код: St-2
Відправка з 11 квітня 20266 699 ₴
6 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу розпашна з двома дверцятами та двома ящиками St-2

- за дверцятами штанга для одягу та зверху полиця
- містка тумба з двома ящиками
- універсальний та підійде для будь-якої частини вашого будинку
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000/ В 2190/ Г 520мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 2220*575*61 | 36 кг |
| 2) 1840*560*50 | 23 кг |
| 3) 1050*556*90 | 25 кг |
| 4) 1075*615*63 | 20 кг |
Вага упаковки: 104кг
Доступний у 5-х кольорах:
Ви також можете замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 2190 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
- Ціна: 6 099 ₴






