-9%влевовправо
Тумба для взуття з шухлядою в передпокій J-115 Білий
- В наявності
3 199 ₴
2 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба полиця для взуття з ящиком в передпокій J-115

Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 982 / Г 333
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
- 90*41*15 см
- 104*40*9 см
Вага упаковки: 42кг
Доступний у 4-х кольорах
Ви також можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 15 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 982 мм |
| Ширина | 802 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
- Ціна: 2 899 ₴






